دید پسرها به دخترخانمها از دو جانب متفاوت

ارسال شده توسط علی در تاریخ جمعه ۱۳۸۹/۰۲/۲۴
با سلام خدمت تمامی دوستان

چند روز پیش، با ورود به بخش مدیریت شاهد یک پیغام خصوصی از طرف یکی از دوستان مخاطب بودم که درخواست کرده بود از رازهای نظری آقایان در وبلاگ بنویسم.

من هم دست به قلم شدم تا مطالب مهمی را برای دخترخانمهای محترم نقل کنم. البته این مطلب، خود به صورت چندمقاله ی جداگانه در روزهای جداگانه (سریالی) با بررسی موضوع خاص و مستقل و متفاوت به معرض نمایش شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

دوستدار شما عزیزان

مدیریت مجموعه سایتهای سوتی

-------

دید پسرها به دخترخانمها از دو جانب متفاوت


اینطور مسایل و بحثها نیاز به صمیمیت و سادگی سخن داره. به هرحال از لحنم پیشاپیش عذرخواهی میکنم و در صورت دریافت اعتراضات، مطلب رو ویرایش میکنم و با محدودیتهای اخلاقی و نگارشی بیشتری منظورم رو بیان میکنم.

***

تو خیابون که راه میرم، دختری رو میبینم که...لباس خفن، آرایش خفن، چکمه تا زانو و خلاصه یک میوه (هلو) به تمام معنا که یه چشمکی، یه لبخند شر و شیرینی هم میزنه و میره. با خودم میگم ای خدا، چی میشد امشب باهام بخوابه؟

اما همون موقع، یه دختر خوشگل با زیبایی خدادادی و کم آرایش و خوش تیپ رو میبینم. کاشکی میشد برای همیشه مال من باشه. برای خودم هم پیش اومده عاشق همچین کسی بشم. وقتی به چنین کسی فکر میکردم، فقط چیزهای رمانتیک و دست گرمش رو در دستم گرفتن و عاشقش بودن به ذهنم میرسید.

اما بیاد اونیکی، هر شب...استغفر الله...

من نتیجه میگیرم دختری خوب و خوشگل و خوشتیپ برای دوستی بهتره، اما دختری که بد و زننده هست ظاهرش و با کلی تغییر خوشگل سعی کرده بشه (با کلی آرایش و به نمایش گذاشتن حتی مخفی ترین زیباییهاش)  برای کارای دیگه و کوتاه مدت و خیانت آمیز بهتره!!!

پس دختر خانمها، خوشگل باشین، کم آرایش کنین، زیادی هم تلاش نکنین زیبا باشین...چون این تلاشتون مسخره به نظر میآد و مطمعن باشید ارزشها و نور درونیتین مخفی میشه در نظر و فقط ارزشهای ظاهری و لحظه ایتون تو چشم میآد. امیدوارم از اون دسته اشخاصی نباشید که آدم وقتی میبینتشون، اول میترسه و بعد میخواد قاه قاه بهش بخنده. لبخند خیلی کم بزنین...تا دیدن لبخند و خنده تون برای پسرها آرزو باشه.


مطلب بعدی رو فکر کنم به انتشار راهکارهای شناسایی زیباییهای ظاهری و جذابانه زنان برای خودشون اختصاص بدم.

پیروز باشید ^_^

طراحی قالب توسط : قالب های پفکی